Přeskočit na obsah

Svatby

Svatby se snažíme zajišťovat komplexně. Focením nebo natáčením to pro nás z daleka nekončí. Práce pro nás začíná již od prvního kontaktu s Vámi, kde s klienty komunikujeme a rádi poradíme.
Na následných schůzkách procházíme veškeré detaily, které by neměly uniknout a jsou pro Váš významný den důležité – jako například vyladit harmonogram. To se zdá jako jednoduchý úkol, ale někdy to chvíli zabere. A jak praví známe pořekadlo, kdo je připraven, není překvapen.

V nabídce máme i spolehlivého DJ nebo živou hudbu a kapelu. Pro umocnění zážitku Vašeho obřadu nebo i později během oběda Vám zajistíme houslistu. Foto koutek Vám vybavíme instaxem s počtem snímků, který si vy sami určíte. V případě většího počtu ratolestí Vám zajistíme animační program s animátorkou.

Už máte své svatební prsteny? Napište nám, nebo dejte vědět na svatební schůzce. Žádná strojní výroba, ale ruční práce. 28 let praxe, z toho 10 let umělecká činnost jako zlatník a 18 let
práce ve zlatnickém ateliéru, vyučen od mědi, stříbra a zlata. Cetrifikace samozřejmostí. Tradiční postupy, rytiny prováděny ručně do hloubky prstene. Výhoda ruční práce je také to, že pokud se Vám prsteny nějakým způsobem poškodí, je snadné je opravit.

A jak to probíhá? Dáte nám vědět představu, my ji obohatíme o náše nápady a společně vytvoříme Váš jedinečný návrh.

Ceník

Foto

18 000 Kč

Balíček zahrnuje pouze celodenní focení.

Video

15 000 kč

Balíček zahrnuje pouze celodenní natáčení.

Foto / Video

29 000 kč

Balíček zahrnuje jak celodenní focení, tak i natáčení.